ДБЖ Maxxter MX-UPS-B650-02 650VA
Відгуки та питання
Код: 67290
Артикул: MX-UPS-B650-02
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики MAXXTER MX-UPS-B650-02
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Вихідна потужність
650 В·А
Вихідна напруга, В
230 ± 10%
Діапазон вхідної напруги при роботі від мережі
165 - 290 В
Кількість розеток
2 шт
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд MAXXTER MX-UPS-B650-02
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
MAXXTER
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Додаткові функції
Час роботи при половинному навантаженні
20 хв
Час заряду батарей
12 год
Додаткові характеристики
Основні характеристики
165 - 290 В
Призначення
Для дому
Колір
Чорний
Тип АКБ
Свинцево-кислотний
Кількість Euro-розеток
2 шт
Тип архітектури
Форма вихідної напруги
Апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Вихідна потужність
650 В·А
Вихідна потужність (загальна)
390 Вт
Вихідна напруга, В
230 ± 10%
Акумуляторна батарея
Вбудована
Кількість розеток
Габарити, комплектація, колір
Вага
4.3 кг
Розміри
280 х 100 х 140 мм