Корпус 1stPlayer F3-A-WH-4F1-PS-600FK-EU White 600W
Відгуки та питання
Код: 49413
Артикул: F3-A-WH-4F1-PS-600FK-EU
Купити
В 1 клік
Матеріал
Метал, Скло
Тип корпусу
Midi Tower
Форм-фактор материнської плати
ATX, MicroATX
Потужність блоку живлення
600
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
Максимальна довжина відеокарти
305 мм
Розташування БП
Нижнє
Потужність блоку живлення
600
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
1stPlayer
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.8 кг
Розміри
190 х 450 х 380 мм
Технічні властивості
Тип товару
Корпус для ПК
Основні характеристики
Колір
Білий
Тип корпусу
Midi Tower
Форм-фактор материнської плати
ATX, MicroATX
Матеріал
Метал, Скло
Відсіки
Кількість внутрішніх відсіків 3.5 "
1
Кількість відсіків 2.5 "
2
Слоти карт розширення
7
Охолодження
Куллер в комплекті
Ні
Максимальна висота кулера ЦП
160 мм