Корпус 1stPlayer T7-P-BK-4F1 Black 750W (T7-P-BK-4F1-PS-750FK-EU)
Відгуки та питання
Код: 40990
Артикул: T7-P-BK-4F1-PS-750FK-EU
Повідомити, коли з'явиться
Матеріал
Метал, Скло
Тип корпусу
Midi Tower
Форм-фактор материнської плати
ATX, MicroATX, Mini-ITX
Потужність блоку живлення
750
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
Максимальна довжина відеокарти
340 мм
Розташування БП
Нижнє
Потужність блоку живлення
750
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
1stPlayer
Габарити, комплектація, колір
Вага
5.18 кг
Технічні властивості
Тип товару
Корпус для ПК
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип корпусу
Midi Tower
Форм-фактор материнської плати
ATX, MicroATX, Mini-ITX
Матеріал
Метал, Скло
Відсіки
Кількість внутрішніх відсіків 3.5 "
1
Кількість відсіків 2.5 "
3
Слоти карт розширення
7
Охолодження
Куллер в комплекті
Ні
Максимальна висота кулера ЦП
185 мм