Корпус Delux MK310 Black 500W 12Fan (MK310-500-12F)
Відгуки та питання
Код: 60060
Артикул: MK310-500-12F
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Delux Delux MK310 Black 500W 12Fan
Матеріал
Метал
Тип корпусу
Minitower
Форм-фактор материнської плати
MicroATX, Mini-ITX
Потужність блоку живлення
500
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Додаткові функції
Максимальна довжина відеокарти
350 мм
Розташування БП
Верхнє
Потужність блоку живлення
500
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Delux
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.5 кг
Розміри
170 х 295 х 350 мм
Технічні властивості
Тип товару
Корпус для ПК
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип корпусу
Minitower
Форм-фактор материнської плати
MicroATX, Mini-ITX
Матеріал
Метал
Відсіки
1
Кількість відсіків 2.5 "