Кухонна машина Gorenje MMC1000RLR
Відгуки та питання
Код: 56355
Артикул: MMC1000RLR
Повідомити, коли з'явиться
Потужність двигуна
Кількість швидкостей
Дисплей
Кількість насадок
Об'єм чаші
Колір
Кухонний комбайн Gorenje MMC 700 W (LW-6855G1)Кухонний комбайн Gorenje SB801WКухонна машина Gorenje MMC1000RLR
До порівняння моделей
Характеристики Gorenje Gorenje MMC1000RLR
Тип
Кухонна машина
Тип управління
Механічне
Потужність двигуна
1000 Вт
Кількість швидкостей
7
Матеріал чаші
Метал
Об'єм чаші
4.5 л
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Gorenje
На брендову сторінку
Gorenje
Залишити відгук
Задати запитання
banner
Кухонна машина Gorenje MMC 1000 RL
  • Сучасний та компактний дизайн
  • Висока потужність роботи
  • Легке та зрозуміле управління
Легко і просто
descr img
Довірте роботу Вашому помічнику
descr img
Зручна конструкція
Для будь-яких завдань
Надійна конструкція
Висока ефективність
Подрібнення м'яса, нарізка овочів та приготування печива
Функції
Основні функції
Збивання, Замішування, Планетарне обертання, Змішування
Програми приготування
Збивання, Заміс тесту
Захист від перевантаження
Так
Оснащення
Вбудовані ваги
Ні
7
1000 Вт
Додаткові функції
Книга рецептів
Ні
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Словенія
Країна виробник товару
Китай
Габарити та комплектація
Вага
9.3 кг
Розміри
372 x 360 x 270 мм