Монітор Samsung 27" S27DG500E HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 180Hz, 1ms
Відгуки та питання
Код: 45905
Артикул: LS27DG500EIXUA
Повідомити, коли з'явиться
Частота оновлення
180 Гц
Діагональ дисплея
27 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560 х 1440
Тип матриці
IPS
Час реакції матриці
1 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
6.1 кг
Розміри
613.7 x 570.5 x 247 мм
Комплектація
Монітор з підставкою, Кабель живлення, Інструкція, Кабель DP
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
180 Гц
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
27 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Функціональні особливості
Тип матриці
IPS
Час реакції матриці
1 мс
Інтерфейси
Інтерфейси
HDMI, DisplayPort, mini-jack 3.5 mm