Монітор Samsung 23.8" S24DG300NI HDMI, DP, VA, 180Hz, 1ms, FreeSync
Відгуки та питання
Код: 45909
Артикул: LS24DG300EIXUA
Купити
В 1 клік
Частота оновлення
180 Гц
Діагональ дисплея
24 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
1920 х 1080
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
1 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
4.1 кг
Розміри
544.0 x 498.4 x 234.1 мм
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
180 Гц
Кут огляду по горизонталі
178 °
VESA
100 х 100 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
24 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Функціональні особливості
Тип матриці
VA
Ігрові технології
AMD FreeSync, Virtual AIM Point
Час реакції матриці
Інтерфейси
Інтерфейси
HDMI, DisplayPort, mini-jack 3.5 mm