Монітор Samsung 27" Odyssey G5 27FG532E 2*HDMI, DP, IPS, 2560x1440, 240Hz, 0.3ms
Відгуки та питання
Код: 45908
Артикул: LS27FG532EIXUA
Купити
В 1 клік
Частота оновлення
200 Гц
Діагональ дисплея
27 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560 х 1440
Тип матриці
IPS
Час реакції матриці
1 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.9 кг
Розміри
613.2 x 463.1 x 217.4 мм
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
200 Гц
Кут огляду по горизонталі
178 °
VESA
75 х 75 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
27 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Функціональні особливості
Тип матриці
IPS
Час реакції матриці
Інтерфейси
Інтерфейси
DisplayPort, HDMI x 2, mini-jack 3.5 mm