Мючий пилосос та плямовивідник Tineco iCarpet One Spot (SC050300DE)
Відгуки та питання
Код: 40025
Артикул: SC050300DE
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики TINECO iCarpet One Spot
Розумний датчик забрудненості
Є
Тип дисплея
LED
Кількість насадок в комплекті
2 шт
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд TINECO iCarpet One Spot
Насадки
Електрощітки
Ні
Кількість насадок в комплекті
2 шт
Турбощітка для м'яких меблів
Ні
Загальні параметри
Система збору пилу
Контейнер
Система фільтрації
HEPA фільтр
Система проти намотування волосся
Тип товару
Акумуляторний пилосос
Наявність турборежима
Без турборежима
Тип фільтра
HEPA
Тип пилососа
Для м'яких меблів
Наявність знімного пилососа
Без знімного пилососа
Тип прибирання
Вологе
Рівень шуму
70 дБ
Сила всмоктування
45 Вт(А)
Тип центральної трубки
Пластикова складова
Розумний датчик забрудненості
Є
Додаткові можливості
Автозбільшення потужності на килимових покриттях
Режими роботи
Стандартний
Тип пилозбірника
Пластиковий контейнер, Без мішка
Додаткові функції
Система вологого прибирання
Миття підлоги
Вертикальне паркування
Голосовий звіт
LED-підсвічування щітки
Немає
Автоматичне сушіння валиків
Прибирання килимів
Так
Габарити, комплектація, колір
Вага з упаковкою (brutto)
6.6 кг
Вага основного блоку (окремо)
3.7 кг
Колір
Білий
Розміри
210 х 233 х 328 мм
Аксесуари
Комплектація
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
TINECO
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Рік випуску
Автономність і живлення
Споживана потужність
300 Вт