Ноутбук Acer Nitro V 16S ANV16S-41 16" WUXGA IPS, AMD R5-240, 16GB, F1TB, NVD5050-8, Lin, чорний
Відгуки та питання
Код: 45578
Артикул: NH.U05EU.003
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.1 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
240
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
Linux
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Acer
На брендову сторінку
Acer
Залишити відгук
Задати запитання
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Енергетична ємність акумулятора
76 Вт·г
Процесор
Номінальна тактова частота
4.3 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
240
Кількість ядер процесора
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.1 кг
Розміри
357.70 x 264.00 x 19.9 мм
Загальні параметри
Операційна система
Linux
Відеокарта
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5050
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Технічні властивості
Тип товару
Ноутбук
Колір
Чорний
Дисплей
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Частота оновлення екрану
180 Гц
Діагональ дисплея
16 "