Ноутбук Acer Nitro V 16S ANV16S-71 16" WQXGA IPS, Intel 9-270H, 32GB, F1TB, NVD5070-8, Lin, чорний
Відгуки та питання
Код: 45565
Артикул: NH.U29EU.004
Купити
В 1 клік
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.1 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
270H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
14 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
Linux
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Acer
На брендову сторінку
Acer
Залишити відгук
Задати запитання
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Тип акумулятора
Li-ion
Енергетична ємність акумулятора
76 Вт·г
Процесор
Номінальна тактова частота
2.7 ГГц
Кількість потоків
20 шт
Максимальна тактова частота
5.8 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
270H
Кількість ядер процесора
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.1 кг
Розміри
357.70 x 264.00 x 19.95 мм
Загальні параметри
Операційна система
Linux
Відеокарта
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5070
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Технічні властивості
Тип товару
Ноутбук
Колір
Чорний
Дисплей
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Частота оновлення екрану
180 Гц
Діагональ дисплея
16 "