Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T 14" 2.8K OLED Touch, Intel U9-288V, 32GB, F1TB, UMA, Win11, біл
Відгуки та питання
Код: 45558
Артикул: NX.JG4EU.005
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ дисплея
14 "
Вага
0.99 кг
Модель процесора
288V
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
Windows 11 Home
Відеокарта
Intel Arc Graphics 140V
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Acer
На брендову сторінку
Acer
Залишити відгук
Задати запитання
Комунікації
Wi-Fi
802.11be
Bluetooth
Є
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Енергетична ємність акумулятора
65 Вт·г
Процесор
Номінальна тактова частота
3.3 ГГц
Кількість потоків
8 шт
Максимальна тактова частота
5.1 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
288V
Кількість ядер процесора
Загальні параметри
Безпека
Fingerprint Reader
Операційна система
Windows 11 Home
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
0.99 кг
Розміри
16.9 x 313.7 x 229.2 мм
Відеокарта
Intel Arc Graphics 140V
Тип відеокарти
Інтегрована
Технічні властивості
Тип товару
Ноутбук
Колір
Білий
Дисплей
Тип екрану
OLED
Роздільна здатність дисплея
2880 x 1800
Сенсорний дісплей
Так
Частота оновлення екрану
120 Гц
Діагональ дисплея
14 "