Ноутбук AORUS MASTER 16 16.0 QHD OLED, Intel U9-275HX, 32GB, F2TB, NVD5080-16, W11, чорний
Відгуки та питання
Код: 45637
Артикул: AORUS_16_BYHC5UAE65S
Купити
В 1 клік
Вага
2.5 кг
Діагональ дисплея
16 "
Обсяг пам'яті відеокарти
16 ГБ
Модель процесора
275HX
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
24 шт
Об'єм SSD
2000 ГБ
Операційна система
Windows 11 Pro
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Gigabyte
На брендову сторінку
Gigabyte
Залишити відгук
Задати запитання
Комунікації
Wi-Fi
Так
Bluetooth
Є
3G-модуль
Ні
Відеокарта
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5080
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-Polymer
Енергетична ємність акумулятора
99 Вт·г
Процесор
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
275HX
Кількість ядер процесора
Загальні параметри
Безпека
Trusted Platform Module (TPM)
Операційна система
Windows 11 Pro
Гарантія та виробник
Гарантія
Бренд
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
OLED
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Сенсорний дісплей
Частота оновлення екрану
240 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Порти
3.5 мм jack
Порт HDMI
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.5 кг
Розміри
23-29,9 x 357 x 254 мм