Ноутбук Asus 15.6FMI/C5-120U /16/512/intel HD/DOS/BL/Cool Silver X1504VA-BQ591
Відгуки та питання
Код: 23259
Артикул: 90NB13Y2-M000Z0
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Asus X1502VA
Діагональ дисплея
15.6 "
Вага
1.7 кг
Модель процесора
Intel Core 5 120U
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
10 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
DOS
Відеокарта
Intel Iris Xe Graphics
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Asus
На брендову сторінку
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Asus X1502VA
banner
Asus Asus Vivobook 15
  • Процесор Intel Core
  • Технологія ASUS IceCool для стабільної продуктивності
  • Частота до 4.7ГГц
  • Память DDR4 16 ГБ
  • Сучасний інтерфейс Wi-Fi 6
  • Клавіатура ASUS ErgoSense
  • Механічна шторка вебкамери
Новий яскравий світ
descr img
Портативний кінотеатр
descr img
Дисплей із частотою оновлення 60 Гц
Чіткість динамічних сцен
Дисплей відтворює динамічне зображення чіткіше
Налаштування кольору для будь-яких потреб
Продуктивність нового рівня
Для продуктивної роботи
Холодне, тихіше, швидше
Оригінальний стиль
Для спільної роботи
Ергономічна клавіатура ErgoSense
Повнорозмірна клавіатура
Настав час познайомитися з ErgoSense і попрощатися з тісними клавіатурами ноутбуків! Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм – як на клавіатурі настільного комп'ютера – друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним та точним, і робота буде блискавичною.
Увігнута поверхня клавіш
На поверхні клавіш передбачений вигин глибиною 0,2 мм, що повторює форму кінчиків пальців. Поглиблення з гладкими краями ретельно продумані таким чином, щоб клавіші були зручними та одночасно чіткими на дотик: така форма акуратно спрямовує ваші пальці до ідеальної точки контакту з клавішами.
Великий хід клавіш
Великий хід клавіш – 1,4 мм – дозволяє друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. Під кожною клавішею встановлений гумовий купольний елемент, розроблений нашими фахівцями з клавіатур: він гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримки хорошого контакту.
Механічна шторка вебкамери
Розблокування одним дотиком
Покращення зображення веб-камери в режимі реального часу
Антибактеріальний захист із ефективністю 99 відсотків
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
3200 МГц
16 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR4
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Яскравість
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080 Full HD
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Intel Iris Xe Graphics
Тип відеокарти
Інтегрована
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Кардрідер
Немає
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Порт HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
42 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen1
Процесор
Номінальна тактова частота
0.9 ГГц
Максимальна тактова частота
5 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core 5 120U
Сімейство процесорів
Intel Core 5
Кількість ядер процесора
10 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Trusted Platform Module (TPM)
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.7 кг
Розміри
359.7 x 232.5 x 17.9 мм