Ноутбук Asus Vivobook S16 M3607HA-RP012 (90NB16F2-M000L0) Cool Silver
Відгуки та питання
Код: 43838
Артикул: 90NB16F2-M000L0
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.7 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 5 220
Кількість ядер процесора
6 шт
Операційна система
DOS
Відеокарта
AMD Radeon Graphics
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Відеокарта
Виробник відеокарти
AMD
AMD Radeon Graphics
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
Веб камера
FullHD 1080p
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Енергетична ємність акумулятора
70 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 х USB 3.0
Процесор
Номінальна тактова частота
3.2 ГГц
Максимальна тактова частота
4.9 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 5 220
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 5
Кількість ядер процесора
6 шт
Вага
1.7 кг
Розміри
357 x 250.6 x 18.7 мм
Загальні параметри
Операційна система
DOS
Технічні властивості
Тип товару
Ноутбук
Колір
Сріблястий
Дисплей
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Покриття екрану
Антиблікове
Частота оновлення екрану
144 Гц
Діагональ дисплея
16 "