Ноутбук Dream Machines CI9-14900HX 15" 32GB/1TB (RG5060-15UA30)
Відгуки та питання
Код: 46015
Артикул: RG5060-15UA30
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines CI9
Діагональ дисплея
15.6 "
Вага
2.25 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
Intel Core i9-14900HX
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
24 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines CI9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Максимально встановлюємий обсяг оперативної пам'яті
64 ГБ
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1440 Quad HD
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
165 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5060
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Комунікації
Wi-Fi
802.11be
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
Порт Display Port
Немає
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
53.3 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, 1 х USB Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
2.2 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5.8 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i9-14900HX
Сімейство процесорів
Intel Core i9
Кількість ядер процесора
24 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий, Для роботи, Для навчання
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.25 кг
Розміри
361 x 248.5 x 24.9 мм