Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 18" 32GB/2TB RX5080-18UA27
Відгуки та питання
Код: 37478
Артикул: RX5080-18UA27
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines RX5080-18
Діагональ дисплея
16 "
Вага
3.9 кг
Об'єм SSD
2000 ГБ
Операційна система
Без ОС
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RX5080-18
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
3840 x 2160 Ultra HD 4K
Частота оновлення екрану
200 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Wi-Fi
802.11be
Bluetooth
Bluetooth 5.4
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7
1
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Енергетична ємність акумулятора
98 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Gen 1
Операційна система
Без ОС
Вага
3.9 кг
Розміри
402 x 320 x 28 мм