Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 18" 32GB/2TB RX5090-18UA27
Відгуки та питання
Код: 37481
Артикул: RX5090-18UA27
Купити
В 1 клік
Характеристики Dream Machines RX5090-18
Діагональ дисплея
16 "
Вага
3.9 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
24 ГБ
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
24 шт
Об'єм SSD
2000 ГБ
Операційна система
Без ОС
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RX5090-18
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
3840 x 2160 Ultra HD 4K
Сенсорний дісплей
Ні
Частота оновлення екрану
200 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5090
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Комунікації
Wi-Fi
802.11be
Bluetooth
Bluetooth 5.4
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Thunderbolt порт
1
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
98 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.1 ГГц
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core Ultra 9 275HX
Сімейство процесорів
Intel Core Ultra 9
Кількість ядер процесора
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
GDDR7
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Пластик
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.9 кг
Розміри
402 x 320 x 28 мм