Ноутбук Dream Machines R9-9955HX 16" 32GB/1TB (RT5090-16UA21)
Відгуки та питання
Код: 46023
Артикул: RT5090-16UA21
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines R9
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.45 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
24 ГБ
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
16 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines R9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Яскравість
Тип екрану
WQXGA
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
300 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5090
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
24 ГБ
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
3G-модуль
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Thunderbolt порт
Немає
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
4
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
80 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.5 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
5.4 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 9 9955HX
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 9
Кількість ядер процесора
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Призначення
Ігровий, Для роботи, Для навчання
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.45 кг
Розміри
356.68 x 245.02 x 25.6 мм