Ноутбук Dream Machines RAI9-HX370 15" 32GB/1TB RT5050-15UA24
Відгуки та питання
Код: 42767
Артикул: RT5050-15UA24
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines RAI9
Діагональ дисплея
15.6 "
Вага
1.99 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
AMD Ryzen AI 9 HX 370
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
12 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RAI9
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Кількість слотів пам'яті
2
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
165 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX5050
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Є
3G-модуль
Накопичувачі даних
Кількість слотів M.2
2
Тип накопичувача
SSD
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
60 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen2, 2 х USB 4.0 Gen3 Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
Максимальна тактова частота
5.1 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen AI 9 HX 370
Сімейство процесорів
AMD Ryzen AI
Кількість ядер процесора
12 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Безпека
Замок Kensington
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Призначення
Ігровий
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
Бренд
Dream Machines
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.99 кг
Розміри
343.3 x 250.85 x 22.1 мм