Ноутбук Gigabyte GAMING R7-260 16" 16GB/512GB DOS (GAM A16 3VH)
Відгуки та питання
Код: 46208
Артикул: GAMING A16 3VHK3UA893SD
Купити
В 1 клік
Характеристики Gigabyte Gaming
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.2 кг
Обсяг пам'яті відеокарти
8 ГБ
Модель процесора
AMD Ryzen 7 260
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Gigabyte
На брендову сторінку
Gigabyte
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Gigabyte Gaming
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
165 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
NVIDIA
Тип відеопам'яті
GDDR7
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5060
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
1
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
76 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x Thunderbolt, 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.2
Процесор
Номінальна тактова частота
3.8 ГГц
Максимальна тактова частота
5.1 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 7 260
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 7
Кількість ядер процесора
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.2 кг
Розміри
358.3 x 262.5 x 19.45 ~ 22.99 мм