Ноутбук HP OMEN MAX 16-ah0041ua 16" 2.5K OLED, Intel U7-255HX, 64GB, F2TB, NVD5080-16, DOS, чорний
Відгуки та питання
Код: 47001
Артикул: BV8Y3EA
Купити
В 1 клік
Вага
2.71 кг
Діагональ дисплея
16 "
Обсяг пам'яті відеокарти
16 ГБ
Модель процесора
2600X
Загальний об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Кількість ядер процесора
20 шт
Об'єм SSD
2000 ГБ
Операційна система
DOS
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
HP
На брендову сторінку
HP
Залишити відгук
Задати запитання
Комунікації
Wi-Fi
Так
Bluetooth
Є
3G-модуль
Ні
Відеокарта
Тип відеопам'яті
VRAM
Відеокарта
NVIDIA GeForce RTX 5080
Тип відеокарти
Дискретна
Обсяг пам'яті відеокарти
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
6
Енергетична ємність акумулятора
83 Вт·г
Процесор
Кількість потоків
20 шт
Максимальна тактова частота
5.2 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
2600X
Кількість ядер процесора
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
OLED
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Сенсорний дісплей
Частота оновлення екрану
240 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Порти
3.5 мм jack
Порт HDMI
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.71 кг
Розміри
356,5 x 269 x 22,9 мм