Ноутбук Lenovo 16WUXGAM/Ultra7-155H/32/1TB SSD/Intel HD/D OS/F/Black T16 G3 R
Відгуки та питання
Код: 18519
Артикул: 21MQS0F900
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Lenovo T16
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.66 кг
Модель процесора
Intel Core Ultra 7 155U
Загальний об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Кількість ядер процесора
12 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
Iris Xe Graphics
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Lenovo
На брендову сторінку
Lenovo
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Lenovo T16
banner
Ноутбук Lenovo T16 G3
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Дисплей високої роздільної здатності
  • Потужний процесор та відеокарта від Intel
  • Міцна та надійна конструкція
Потужний та продуктивний
descr img
Плавно та легко
descr img
Продуктивна робота та захист
Повний захист
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
32 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Iris Xe Graphics
Тип відеокарти
Інтегрована
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.3
3G-модуль
Мережеві адаптери
Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 802.11ax
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Кардрідер
Немає
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Thunderbolt порт
2
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
1
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
52.5 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
0.7 ГГц
Кількість потоків
14 шт
Максимальна тактова частота
4.8 ГГц
Виробник процесора
Модель процесора
Intel Core Ultra 7 155U
Сімейство процесорів
Intel Core Ultra 7
Кількість ядер процесора
12 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для навчання, З великою автономністю, Ультрабук, Для роботи, Професійний
Особливості
Безпека
Сканер відбитків пальців (fingerprint)
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Пластик
Призначення
Для роботи, Для навчання
Можливість апгрейду
2 слоти оперативної пам'яті
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0 x4
Маніпулятори
Трекпоінт, Тачпад
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.66 кг
Розміри
359.7 x 250.8 x 19.64 мм