Ноутбук Lenovo IPS3-15ARP10 R7-7735HS 15" 16GB/512GB (83K70063RA)
Відгуки та питання
Код: 46215
Артикул: 83K70063RA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Lenovo IPS3
Діагональ дисплея
15.3 "
Вага
1.59 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7735HS
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
AMD Radeon 680M
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Lenovo
На брендову сторінку
Lenovo
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Lenovo IPS3
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
16 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
15.3 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
AMD
AMD Radeon 680M
Тип відеокарти
Інтегрована
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.3
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Thunderbolt порт
Немає
3.5 мм jack
Так
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
50 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Type-C Gen2, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
3.2 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
4.75 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7735HS
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 7
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Firmware TPM 2.0
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Пластик
Призначення
Для роботи, Для навчання
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.59 кг
Розміри
343.4 x 239.5 x 17.9 - 18.9 мм