Ноутбук Lenovo IPS3-16ARP10 R7-7735HS 16" 16GB/512GB (83K8006KRA)
Відгуки та питання
Код: 46220
Артикул: 83K8006KRA
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.68 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7735HS
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Об'єм SSD
512 ГБ
Відеокарта
AMD Radeon 680M
Lenovo
Огляд Lenovo IPS3
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
AMD
AMD Radeon 680M
Тип відеокарти
Інтегрована
Зручність використання
Українська розкладка клавіатури
Є
Наявність сканера відбитка пальця
Підсвічування клавіатури
З підсвічуванням
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Є
Кардрідер
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Енергетична ємність акумулятора
50 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Type-C Gen2, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
3.2 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
4.75 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7735HS
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 7
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Firmware TPM 2.0
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Полікарбонат
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.68 кг
Розміри
360 x 251 x 16.9 - 17.9 мм