Ноутбук Lenovo IPS3-16ARP10 R7-7735HS 16" 24GB/1TB (83K8006MRA)
Відгуки та питання
Код: 46222
Артикул: 83K8006MRA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Lenovo IPS3
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.73 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7735HS
Загальний об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
AMD Radeon 680M
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Lenovo
На брендову сторінку
Lenovo
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Lenovo IPS3
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
24 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
AMD
AMD Radeon 680M
Тип відеокарти
Інтегрована
Зручність використання
Українська розкладка клавіатури
Є
Наявність сканера відбитка пальця
Підсвічування клавіатури
З підсвічуванням
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.3
3G-модуль
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
60 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Type-C Gen2, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
3.2 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
4.75 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7735HS
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 7
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Firmware TPM 2.0
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Полікарбонат
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.73 кг
Розміри
360 x 251 x 16.9 - 17.9 мм