Ноутбук Lenovo IPS5-14IRH10 CI7-13620H 14" 24GB/1TB (83HR00BMRA)
Відгуки та питання
Код: 46227
Артикул: 83HR00BMRA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Lenovo IPS5
Діагональ дисплея
14 "
Вага
1.47 кг
Модель процесора
Intel Core i7-13620H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Кількість ядер процесора
10 шт
Об'єм SSD
1000 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
Intel UHD Graphics 13th Gen
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Lenovo
На брендову сторінку
Lenovo
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Lenovo IPS5
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
24 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
14 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Intel UHD Graphics 13th Gen
Тип відеокарти
Інтегрована
Зручність використання
Українська розкладка клавіатури
Є
Наявність сканера відбитка пальця
Підсвічування клавіатури
З підсвічуванням
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.4
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
60 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C
Процесор
Номінальна тактова частота
1.8 ГГц
Кількість потоків
16 шт
Максимальна тактова частота
4.9 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i7-13620H
Сімейство процесорів
Intel Core i7
Кількість ядер процесора
10 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Firmware TPM 2.0
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Метал, Пластик
Призначення
Для роботи, Для навчання
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.47 кг
Розміри
313.4 x 222 x 16.9 мм