ОЗП G.Skill Aegis DDR4 8GB 3200 MHz (F4-3200C16S-8GIS)
Відгуки та питання
Код: 58391
Артикул: F4-3200C16S-8GIS
Купити
В 1 клік
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
1 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL16
Частота пам'яті
3200 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 99 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
G.Skill
На брендову сторінку
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Чорний, Червоний
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
Схема таймінгів пам'яті
CL16
Частота пам'яті
3200 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.35 В