ОЗП G.Skill Aegis DDR4 32GB (2x16GB) 2666 MHz (F4-2666C19D-32GIS)
Відгуки та питання
Код: 58393
Артикул: F4-2666C19D-32GIS
Повідомити, коли з'явиться
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL19
Частота пам'яті
2666 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
G.Skill
На брендову сторінку
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Чорний, Червоний
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL19
Частота пам'яті
2666 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.2 В