ОЗП Kingston Fury Beast DDR4 2x16GB 3200MHz Black (KF432C16BB1K2/32WP)
Відгуки та питання
Код: 43878
Артикул: KF432C16BB1K2/32WP
Купити
В 1 клік
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
2 шт
Частота пам'яті
3200 МГц
Призначення
Для настільних ПК, Для ігрових ПК
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 60 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Kingston
На брендову сторінку
Kingston
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
60 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип пам'яті
DDR4
Обсяг пам'яті
32 ГБ
Кількість планок
2 шт
Частота пам'яті
3200 МГц
Призначення
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Радіатор
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.2 В