ОЗП Patriot Signature Line DDR5 8GB 5200MHz (PSD58G520041)
Відгуки та питання
Код: 43922
Артикул: PSD58G520041
Повідомити, коли з'явиться
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
1 шт
Частота пам'яті
5200 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Patriot
На брендову сторінку
Patriot
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
99 міс
Бренд
Технічні властивості
Тип товару
Оперативна пам'ять
Основні характеристики
Тип пам'яті
DDR5
Обсяг пам'яті
8 ГБ
Кількість планок
1 шт
Частота пам'яті
5200 МГц
Призначення
Для комп'ютерів (DIMM)
Підсвічування
Ні
Тип охолодження
Без охолодження
Додаткові функції
Номінальна напруга
1.1 В