Ручний пилосос-плямовивідник Shark Stain-Destroying Spot HX100EUT
Відгуки та питання
Код: 44381
Артикул: HX100EUT
Купити
В 1 клік
Характеристики Shark HX100EUT
Час роботи на одному заряді
15 хв
Кількість насадок в комплекті
2 шт
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Shark HX100EUT
banner
  • Бездротова портативність
  • Потужна система видалення плям
  • Підходить для різних поверхонь
  • Компактний і легкий корпус
  • Система самоочищення Rinse & Go
Бездротова портативність
descr img
Потужна система видалення плям
descr img
Підходить для різних поверхонь
Ефективно очищує килими, м’які меблі, автомобільні сидіння, сходи та інші текстильні матеріали.
Компактний і легкий корпус
Після використання пристрій можна швидко промити, щоб він був готовий до наступного прибирання.
Насадки
Електрощітки
Ні
Кількість насадок в комплекті
2 шт
Турбощітка для м'яких меблів
Ні
Загальні параметри
Система проти намотування волосся
Тип товару
Акумуляторний пилосос
Тип пилососа
Акумуляторний
Тип прибирання
Збір рідин, Вологе
Рівень шуму
83 дБ
Автозбільшення потужності на килимових покриттях
Тип пилозбірника
З контейнером для води
Додаткові функції
Вертикальне паркування
Так
Голосовий звіт
Автоматичне сушіння валиків
Габарити, комплектація, колір
Вага пристрою у стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка)
2.85 кг
Розмір пристрою у стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка)
9.6 х 50.4 х 6.8 см
Колір
Білий
Розміри
96 х 504 х 68 мм
Комплектація
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Shark
Країна реєстрації бренду
США
Країна виробник товару
Китай
Автономність і живлення
Характеристики акумулятора
Li-Ion 14.4 V
Споживана потужність
100 Вт
Час роботи на одному заряді
15 хв
Напруга
14.4 В