Зарядний пристрій Gembird (1USBх3A + 1USB-Cх3A) White (TA-UC-PDQC30L-W-01)
Відгуки та питання
Код: 33870
Артикул: TA-UC-PDQC30L-W-01
Повідомити, коли з'явиться
Вихідний струм
3 А
Швидка зарядка
Power Delivery/Quick Charge 3.0
Кількість USB-портів
2 шт
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Gembird
Загальні параметри
Кількість USB-портів
2 шт
Максимальна потужність
30 Вт
Технічні властивості
Тип товару
Мережевий зарядний пристрiй
Колір
Білий
Вихідний струм
3 А