Стабілізатор Maxxter MX-AVR-E500-01 500VA
Відгуки та питання
Код: 67920
Артикул: MX-AVR-E500-01
Повідомити, коли з'явиться
Вихідна потужність
500 В·А
Вихідна напруга, В
220 ± 8%
Кількість розеток
1 шт
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.6 кг
Колір
Чорний
Розміри
210 х 140 х 118 мм
Загальні параметри
Тип товару
Джерело безперебійного живлення
Гарантія та виробник
Бренд
MAXXTER
Автономність і живлення
Вихідна потужність
500 В·А
Вихідна потужність (загальна)
300 Вт
Вихідна напруга, В
220 ± 8%