Телевізор 2E 2E-43A07KFW
Відгуки та питання
Код: 31294
Артикул: 2E-43A07KFW
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
2E
На брендову сторінку
2E
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Телевізор 2E 2E-43A07KFW
Дисплей
Контрастність
4000:1
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Тип матриці
VA
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 100 мм
Енергоспоживання
65
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1,5 ГБ
Рік випуску
Технології
HDR, Dolby Digital
Роз'єми
CI слот, Вихід для навушників, Коаксіальний вихід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Вага з підставкою
6.1 кг
Вага без підставки
6.9 кг
Колір корпусу
Чорний
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Підставка, Інструкція, Батарейки, Гарантійний талон, Мікрофіша та енергетична етикетка
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швейцарія
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
WebOs
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Інтерфейси
Спосіб управління
Air Play 2
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт