Телевізор 2E 2E-50A07KW
Відгуки та питання
Код: 7736
Артикул: 2E-50A07KW
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики 2E 50A07KW
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
50 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
2E
На брендову сторінку
2E
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд 2E 50A07KW
banner
Максимальний комфорт і якість перегляду
  • Роздільна здатність дисплея Ultra HD (3840х2160)
  • Технологія HDR
  • Динаміки потужністю 20 Вт
  • Розширені можливості підключення
  • Підтримка Wi-Fi та Bluetooth
Сучасна технологія для нових вражень
descr img
Звук, який наповнює простір
Насичений звук важливий не менше, ніж якісне зображення. Телевізор 2E оснащено двома динаміками із загальною номінальною потужністю 20 Вт, що забезпечує чисте, об’ємне та насичене звучання, а технологія HDR додатково поліпшує аудіодосвід.
descr img
Розширені можливості підключення
Телевізор 2E підтримує всі необхідні інтерфейси для підключення додаткових пристроїв: 3 х HDMI – для підключення ігрових консолей, комп’ютерів або Blu-ray-програвачів; 2 х USB – для перегляду мультимедійного контенту з накопичувачів; роз'єм 3,5 мм – для підключення навушників або зовнішніх аудіосистем; цифровий S/PDIF – для підключення аудіопристроїв; LAN і Wi-Fi – для швидкого підключення до інтернету та доступу до онлайн-контенту; Bluetooth – для бездротового підключення аудіо- або інших пристроїв.
Великий вибір каналів і підтримання різноманітних форматів
Компактність і енергоефективність
Завдяки стильному й сучасному дизайну модель 2E-50A07K гармонійно пасуватиме до будь-якого інтер’єру, а можливість кріплення за стандартом VESA 200 х 200 мм дає змогу монтувати телевізор на стіну. Пристрій має енергоспоживання 96 Вт, забезпечуючи при цьому ефективну роботу та розумне використання енергоресурсів.
Дисплей
Контрастність
5000:1
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
50 "
Яскравість
Загальні параметри
VESA
200 x 200 мм
Енергоспоживання
34
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
DLED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1 ГБ
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Вбудований браузер
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth
Роз'єми
HDMI, USBRCA, LAN, CI слот, RF, Вихід для навушників, Коаксіальний вихід
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
Time Shift (запис ТВ-програм), Таймер, Замок від дітей
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Комунікації
Формати
AVI, DivX, H.264, H.265, JPEG, MP3, WMA, XviD
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1111 х 705 х 243 мм
Вага з підставкою
8.8 кг
Вага без підставки
8.6 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1111 х 643 х 74 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Підставка, Інструкція, Батарейки, Гарантійний талон, Мікрофіша та енергетична етикетка
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт