Телевізор 2E 2E-55A77Q
Відгуки та питання
Код: 25193
Артикул: 2E-55A77Q
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
2E
На брендову сторінку
2E
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Телевізор 2E 2E-55A77Q
Дисплей
Контрастність
5000:1
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Тип матриці
VA
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
55 "
Яскравість
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
123 Вт
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
OLED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
2 ГБ
Рік випуску
Технології
HDR, Dolby Digital
Роз'єми
HDMIОптичний вихід, RCA, LAN, CI слот, USB 2.0, Антенний вхід, Вихід для навушників
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Внутрішня пам'ять
16 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1227 x 770 x 306 мм
Вага з підставкою
13.2 кг
Вага без підставки
13 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1227 х 710 х 82 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Підставка, Інструкція, Батарейки, Гарантійний талон, Мікрофіша та енергетична етикетка
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швейцарія
Країна виробник товару
Китай
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
Google TV
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Інтерфейси
Спосіб управління
MiracastГолосовий пошук
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт