Телевізор AIWA 43GO70804UHD
Відгуки та питання
Код: 33338
Артикул: 43GO70804UHD
Купити
В 1 клік
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
43 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Залишити відгук
Задати запитання
Дисплей
Контрастність
1200:1
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
43 "
Загальні параметри
VESA
200 х 100 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
2 ГБ
Технології
HDR, Dolby Vision, Chromecast
Роз'єми
HDMIОптичний вихід, RCA, LAN, USB 2.0, Антенний вхід
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Внутрішня пам'ять
16 ГБ
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
955 х 75 х 559 мм
Вага з підставкою
5.4 кг
Колір корпусу
Чорний
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Aiwa
Країна реєстрації бренду
Японія
Країна виробник товару
Японія
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Чорний
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
Google TV
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
HDR
Є
Інтерфейси
Спосіб управління
MiracastГолосовий пошук, Пульт ДК
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт