Телевізор AIWA 65QS8003UHD
Відгуки та питання
Код: 4615
Артикул: 65QS8003UHD
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
65 "
Роздільна здатність
3840 x 2160
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Aiwa 65QS8003UHD
banner
ТБ AIWA 65QS8003UHD
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Тонкий та продуманий корпус
  • Яскравий та чіткий IPS екран
  • Підтримка OC Android
Вражаюче звучання
Вбудована звукова система телевізора представлена двома драйверами потужністю 10 Вт кожен. Гучності динаміків телевізора Aiwa гарантовано вистачить для озвучування великої вітальні чи спальні. Багатоканальне аудіо та кодек Dolby Digital забезпечують об'ємний та реалістичний звук. Стереодинаміки гарантують повне занурення у сюжет серіалу, YouTube-ролика чи нового блокбастера. Глядачі почують потужні баси, гармонійні середні частоти та яскраві верхні ноти.
descr img
Найкращі технології для якісної картинки
descr img
Нові візуальні враження з чіткістю 4K UHD
Smart TV
Максимальний комфорт використання
Дизайн, продуманий до деталей
Дисплей
Контрастність
4000:1
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
65 "
Загальні параметри
VESA
400 х 200 мм
Частота екрану
60 Гц
Технологія дисплея
OLED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1,5 ГБ
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Технології
HDR
Роз'єми
HDMIAUX, AV, RJ45, USB 2.0
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Так
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1452 х 873 х 245 мм
Вага з підставкою
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1452 х 836 х 72 мм