Телевізор Hoffson A24HD500T2S
Відгуки та питання
Код: 10693
Артикул: A24HD500T2S
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
24 "
Роздільна здатність
1366 х 768 (WXGA)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Hoffson A24HD500T2S
banner
Телевізор Hoffson A24HD500T2S
  • Діагональ екрану 24"
  • Wi-Fi
  • Зі Smart TV
  • Сучасний стильний дизайн
  • Керування пультом ДК
Чудова якість зображення
descr img
Нейтральна інтеграція в інтер'єр
descr img
TV-тюнери на будь-який смак
Панель слотів із ходовими роз'ємами
Універсальна система кріплень
Дисплей
Контрастність
3000:1
Діапазони цифрового тюнера
DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1366 х 768 (WXGA)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
24 "
Загальні параметри
VESA
100 х 100 мм
Вихідна потужність
3 Вт
Частота екрану
60 Гц
Технологія дисплея
LED
Рік випуску
Клас
На кухнюУ дитячу, У спальню, Для вітальні
Технології
Smart TV, WiFi
Роз'єми
HDMI, USB
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AVC, BMP, H.263, H.264, H.265, JPG, LPCM, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, PNG, VC-1, VP8, VP9
Комунікації
Wi-Fi
ТВ-тюнер
DVB-T
Bluetooth
Ні
Так
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
552 x 151 x 366 мм
Вага з підставкою
2.2 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
552 х 67 х 332 мм