Телевізор Hoffson HF42FHD24S
Відгуки та питання
Код: 34251
Артикул: HF42FHD24S
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
42 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Hoffson HF42FHD24S
Загальні параметри
VESA
100 х 100 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
LED (світлодіодне підсвічування)
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Рік випуску
Клас
На кухнюУ дитячу, У спальню
Роз'єми
HDMICI слот, Антенний вхід
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
617? х 945 х ?212 мм
Вага з підставкою
5.8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
531 х 945 х 70 мм
Комплектація
ТБ, Пульт ДК, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 7 Вт
Комунікації
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
Bluetooth
Ні
Наявність Wi-Fi
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
42 "