Телевізор LG 55UA75006LA
Відгуки та питання
Код: 35187
Артикул: 55UA75006LA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Телевізор LG 55UA75006LA
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
11.6 кг
Розміри
1236 x 718 x 67.9 мм
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Діагональ екрану
55 "
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм