Телевізор LG 65UA75006LA
Відгуки та питання
Код: 35218
Артикул: 65UA75006LA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG 65UA75006LA
Тип матриці
LED
Діагональ екрану
65 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 65UA75006LA
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
a7 AI Processor 4K Gen8
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
65 "
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм
Енергоспоживання
116
Частота екрану
60 Гц
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
Dolby Digital, HDR, HLG, Upscaling 4K, Chromecast, GeForce NOW
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR
Роз'єми
HDMI, USBОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, Антенний вхід
Бездротові можливості
AirPlay 2, BluetoothChromecast, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер вимкнення, Таймер, Замок від дітей, Таймер увімкнення
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, E-AC-3, HEAAC, MP2, MP3, PCM
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Miracast, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1455 x 904 x 269 мм
Вага з підставкою
16.7 кг
Вага без підставки
16.5 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1455 х 841 х 67.9 мм