Телевізор LG OLED77G54LW
Відгуки та питання
Код: 35214
Артикул: OLED77G54LW
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG OLED77G54LW
Діагональ екрану
77 "
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG OLED77G54LW
Процесор зображення
a11 AI Processor 4K Gen2
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Діагональ екрану
77 "
Загальні параметри
VESA
300 х 300 мм
Енергоспоживання
153
Частота екрану
120 Гц
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR
Роз'єми
HDMI, USBОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, Антенний вхід
Бездротові можливості
AirPlay 2, BluetoothChromecast, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер вимкнення, Таймер, Замок від дітей, Таймер увімкнення
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Miracast, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Вага без підставки
33.6 кг
Розміри
1712 х 982 х 24.8 мм