Телевізор LG OLED83G54LW
Відгуки та питання
Код: 38035
Артикул: OLED83G54LW
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG OLED83G54LW
Діагональ екрану
83 "
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG OLED83G54LW
Процесор зображення
а11 AI Processor 4K Gen2
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Діагональ екрану
83 "
Загальні параметри
VESA
400 х 400 мм
Енергоспоживання
189
Частота екрану
120 Гц
Підсвічування
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Atmos, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Chromecast, Wi-Fi
Функції
Таймер
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1847 х 1115 х 321 мм
Вага з підставкою
44.9 кг
Вага без підставки
39 кг
Розміри
1847 х 1057 х 28 мм
Комплектація
Телевізор, Кабель живлення, Пульт дистанційного керування, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
60 Вт