Телевізор Samsung UE32H5000FUXUA
Відгуки та питання
Код: 36572
Артикул: UE32H5000FUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1280 х 720 (HD)
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 x 200 мм
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
LCD
Дисплей
Процесор зображення
Hyper Real
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
1280 х 720 (HD)
Діагональ екрану
32 "
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
3.8 кг
Розміри
733.2 x 438.9 x 72.2 мм