Телевізор Samsung UE55U8000FUXUA
Відгуки та питання
Код: 38784
Артикул: UE55U8000FUXUA
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Загальні параметри
VESA
200 x 200 мм
Енергоспоживання
88
Частота екрану
50 Гц
Технологія дисплея
LCD
Дисплей
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Діагональ екрану
55 "
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
9.9 кг
Розміри
1224.6 x 707.8 x 76.6 мм