Телевізор Samsung UE75U7000FUXUA
Відгуки та питання
Код: 39979
Артикул: UE75U7000FUXUA
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
75 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung UE75U7000FUXUA
Дисплей
Контрастність
Mega Contrast
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
LCD
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
75 "
Загальні параметри
VESA
400 х 300 мм
Енергоспоживання
145
Частота екрану
50 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Wi-Fi, Miracast
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1668.1 х 1005.9 х 280 мм
Вага з підставкою
22.8 кг
Вага без підставки
22.4 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1668.1 х 957.8 х 77 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 10 Вт