Телевізор SHARP 55HP5265E
Відгуки та питання
Код: 46773
Артикул: 4T-C55HP5265EB
Sharp
Офіційний товар
Купити
В 1 клік
Особливості Sharp 55HP5265E
  • Кінематографічне зображення з ефектом занурення
  • Потужний об’ємний звук Dolby Atmos та Dolby Digital без додаткових колонок
  • Персональні рекомендації, зручна навігація та доступ до тисяч додатків з Google Play
  • Гнучке підключення до будь-яких джерел контенту — консолі, саундбари, навушники
  • Голосове керування для максимального комфорту
До опису товару
Характеристики Sharp 55HP5265E
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Sharp 55HP5265E
banner
Телевізор SHARP 55HP5265E
Розваги, що підлаштовуються під ваш ритм
descr img
Звук, що наповнює кожен куток кімнати
descr img
Нове життя старої медіатеки
Кінематографічна глибина з Dolby Vision
Керуйте просто: ваш смартфон замість пульта
Трансляція в один дотик через Google Cast
Природність і об’єм HDR-зображення
Ідеальний партнер для ігор
Лаконічна естетика «без меж»
Комплектація
В комплекті є все, що необхідно:
  • Телевізор Sharp 55HP5265E
  • Пульт дистанційного керування
  • Батарейки для пульта (тип AAA)
  • Опорні ніжки та комплект гвинтів для їх кріплення
  • Інструкція з використання
  • Гарантійний талон
banner
Дивитись
Дивитись
Дисплей
Контрастність
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
55 "
Яскравість
450 кд/м2
Комунікації
Формати
AAC, AC3, DTS, EAC3, FLAC, LPCM, M4A, MP3, WAV
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
LAN (Ethernet)
Ні
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий, Аналоговий
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Загальні параметри
Енергоспоживання
73 W
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
LED (світлодіодне підсвічування)
Технологія дисплея
QLED
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Vision
Роз'єми
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
DBX-TV
Ні
Голосове керування
Ігровий режим
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1226 x 771 x 260 мм
Вага без підставки
11 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1226 x 713 x 84 мм
Комплектація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
2 x 12 Вт