0 800 208 969

RU
UA

Зволожувач повітря Deerma Humidifier 5L (Touch) with UV Lamp Sterilization (Международная версия) (DEM-F628S)

Код: 40331

Артикул: DEM-F628S

Короткі характеристики Xiaomi Deerma Humidifier 5L (Touch) with UV Lamp Sterilization (Международная версия) (DEM-F628S)
Споживана потужність25 Вт
ТаймерТак
Продуктивність300 мл/ч
Площа обслуговування30 м2
ДисплейТак
Всі характеристики
Немає в наявності

Інші товари бренду Deerma

Порівняти моделі
Відгуки про Xiaomi Deerma Humidifier 5L (Touch) with UV Lamp Sterilization (Международная версия) (DEM-F628S) (6)
Залишити відгук

Популярний відгук

Покупали именно из-за того, что стерилизует воздух от разного рода бактерий, мне как аллергику, да и вообще болезненному человеку - просто необходимо. Пока получается интересный климат в квартире)) Приятный воздух и сон наладился, стал лучше засыпать и высыпаться. Проблем с самим гаджетом не испытываю)
Вераника
19 липня 2020
Відповісти
1 відповідь
5
Именно данная модель выгодно выделяется среди прочих стоимость и качеством. Помимо объемного бака в пять литров в этом увлажнителе встроена уф лампа, которая очищает воду перед испарением. В моделях данной ценовой категории найти такой приятный бонус нигде не удалось. Включаем на всю ночь, воды хватает на 8 часов сна полностью, еще и достаточно воды остается, функцией таймера не пользуемся, хотя она тоже есть, может когда нибудь и пригодиться)
Переваги:
уф лампа, отлично увлажняет
Недоліки:
пока не обнаружила
Алиса Винокурова
11 серпня 2021
Відповісти
1 відповідь
1
Всі відгуки

Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 5 л (Touch) with UV Lamp Sterilization White (Міжнародна версія) (DEM-F628S)

Зволожене повітря сприяє зміцненню здоров'я та загального стану організму. Це важливо як взимку, так і в теплу пору року, оскільки батареї та кондиціонери його дуже сушать, дратуючи при цьому легені та впливаючи на шкіру, горло та волосся. Крім того, не менш важлива якість розпилення. Тихий зволожувач повітря Deerma Humidifier з ультрафіолетовою стерилізацією не тільки відновить рівень вологості, але й насичуватиме повітря чистими частинками без бактерій, вірусів та шкідливих мікроорганізмів.

Здорове середовище з ультрафіолетовою стерилізацією

У розпилювач DEM-F628S вбудована УФ-лампа, що очищає, яка перед випаровуванням води в пару стерилізує її. Це забезпечує чистоту та позбавлення від усіх шкідливих частинок та елементів. Ультрафіолетові промені у зволожувачі роблять воду повністю безпечною для всіх членів сім'ї.

Xiaomi Deerma Humidifier 5 л

Мікродисперсне розпилення

Deerma Humidifier DEM-F628Sтакож оснащений механізмом мікродисперсного розпилення. Ультразвукові вібрації з частотою 1700000 Гц дозволяють розбивати краплі води на дрібні частинки. Їх розмір від 1 до 5 мкм (для порівняння, розмір краплі води в тумані становить 3-8 мкм). Така дрібна серпанок здатна проникати в шкіру і волосся, зволожувати і живити їх, також вона легко вбирається в тканини легень, оберігаючи вас від кашлю та інших наслідків сухого повітря у приміщенні.

Xiaomi Deerma Humidifier 5 л

Інтелектуальні алгоритми роботи

Зволожувач повітря Deerma відстежує температуру та вологість навколишнього середовища. Інтелектуальні алгоритми роботи підтримують оптимальний діапазон комфортного рівня вологості. Коли він досягає задану позначку, то робота девайса припиняється автоматично або він переходить на менш інтенсивну роботу.

Xiaomi Deerma Humidifier 5 л

Розумний LED-дисплей, який можна вимкнути

На LED-дисплеї зволожувача показано значення температури та вологості на даний момент, а також режим роботи. Якщо ви вирішили відпочити, не напружуючи очі, або вам заважає свічення екрана під час сну, просто вимкніть його тривалим натисканням на піктограму таймера.

Xiaomi Deerma Humidifier 5 л

Таймер та режими роботи

Якщо у вас плани на день, можна налаштувати таймер на 12 годин і займатися своїми справами, поки повітря в квартирі стає чистішим і кращим. Також ви можете самостійно визначати персонально комфортний рівень зволоження, тому що Deerma DEM-F628S працює у трьох режимах інтенсивності. Місткий бак на 5 літрів дозволяє працювати весь день на одній заправці.

Xiaomi Deerma Humidifier 5 л

Ароматерапія

Набридла домашня атмосфера? Хочете спробувати щось нове та отримати незабутні відчуття? У зволожувач повітря Deerma Humidifier DEM-F628S вбудований відсік, в який можна додати свою улюблену ефірну олію та насолоджуватися ароматерапією, коли вам заманеться. Ви можете також додавати лікувальні олії, такі як соснова, чайного дерева, лавандова або лимонна, щоб зміцнити імунітет і залишатися здоровим цілий рік.